F.C. Syra Mensdorf Homepage

Next Matcher Éischt Équipe

 

Coupe zu Biwer - Mëttwoch 19.07.2017 20h15 FC Berdenia Berbourg - FC SYRA 1-2
n

nnnnnnnnnnnnnnn Mëttwoch 19.07.2017 21h15 CS Grevenmacher - FC SYRA 1-0
n

Coupe zu Biwer 3 & 4 Platz - Sonndeg 23.07.2017 16h30 FC SYRA - Mertert/Wasserbillig 0-7
n

Coupe am Paffendall - Dënschdeg 25.07.2017 19h30 FC Vinesca Ehnen - FC SYRA 2-1
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 28.07.2017 20h00 FC Blo Weiss Medernach - FC SYRA 0-1
n

Coupe am Paffendall 3 & 4 Platz - Sonndeg 30.07.2017 15h00 FC SYRA - Tricolore Gasperich 7-0
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 04.08.2017 19h30 FC SYRA - FC Kehlen 2-0n

n

Coupe zu Mensdorf Freideg 11.08.2017 20h00 FC SYRA - FC Avenir Beggen  3-2
n

Coupe zu Mensdorf-Sonndeg 13.08.2017 17h00 FCK Wormeldange - FC Jeunesse Canach 0-4


Coupe zu Mensdorf Dënschdeg 15.08.2017 16h00 FC Avenir Beggen - FCK Wormeldange 1-4

n

Coupe zu Mensdorf Dënschdeg 15.08.2017 18h00 FC SYRA - FC Jeunesse Canach 4-2
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 18.08.2017 19h30 FC SYRA - FC The Belval Belvaux

n

1. Spilldag - Sonndeg 27.08.2017 16h00 FC SYRA - FC Red Star Merl Belair

n

2. Spilldag - Sonndeg 03.09.2017 16h00 CS Obercorn - FC SYRA

 

Coupe de Luxembourg -Sonndeg 10.09.2017 16h00 FC SYRA - AS Wincrange (1)

n

3. Spilldag - Sonndeg 17.09.2017 16h00 FC SYRA - Résidence Walferdange

n

4. Spilldag - Sonndeg 24.09.2017 16h00 FC Cebra 01 - FC SYRA

n

5. Spilldag - Sonndeg 01.10.2017 16h00 FC Vinesca Ehnen - FC SYRA

n

6. Spilldag - Sonndeg 08.10.2017 16h00 FC SYRA - SC Bettembourg

n

7. Spilldag - Sonndeg 15.10.2017 16h00 Union Remich/Bous - FC SYRA


8. Spilldag - Sonndeg 22.10.2017 16h00 FC SYRA - Minière Lasauvage

n

9. Spilldag - Sonndeg 05.11.2017 16h00 US Moutfort/Medingen - FC SYRA

n

10. Spilldag - Sonndeg 12.11.2017 16h00 FC SYRA - Luna Obercorn


11. Spilldag - Sonndeg 19.11.2017 16h00 FC Münsbach - FC SYRA
n

12. Spilldag - Sonndeg 26.11.2017 16h00 FC SYRA - FC Blo Wäiss Itzig


13. Spilldag - Sonndeg 03.12.2017 16h00 FC Ehlerange - FC SYRA

n

Wanterpaus

n
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Matcher Zwëet Équipe

 

Frëndschaftsmatch - Dënschdeg 01.08.2017 19h30 FC SYRA II - FC Jeunesse Biwer II 3-1

n
Frëndschaftsmatch - Mëttwoch 16.08.2017 19h30 FC SYRA II - RM Hamm Benfica (Juniors) 2-3

n

Frëndschaftsmatch -  

 

12. Spilldag - Freideg 03.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Union Remich/Bous II  2-2
n

Coupe de Luxembourg -Freideg 08.09.2017 20h00 FC Mondercange II (2) - FC SYRA II
n

14. Spilldag - Freideg 17.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Berdenia Berbourg II 1-2
n

15. Spilldag - Freideg 24.03.2017 20h00 Belval Belvaux II - E. Wuermer/Mensdorf I 0-1
n

16. Spilldag - Freideg 31.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - E. Differdange/Luna I  3-3
n

17. Spilldag - Freideg 07.04.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Blue Boys Mühlenbach II  1-1
n

18. Spilldag - Dënschdeg 25.04.2017 20h00 US Hostert II - E. Wuermer/Mensdorf I 4-2
n

19. Spilldag - Freideg 28.04.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Schifflange 95 II 2-1
n

20. Spilldag - Freideg 05.05.2017 20h15 Mertert/Wasserbillig II - E. Wuermer/Mensdorf I 2-1
n

21. Spilldag - Freideg 12.05.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Swift Hesperange II  7-0
n

22. Spilldag - Freideg 19.05.2017 20h00 RM Hamm Benfica II - E. Wuermer/Mensdorf I 3-2
n

Summerpaus

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Matcher Drëet Équipe (Entente Mensdorf/Wuermer II)


10. Spilldag - Mëttwoch 22.03.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - UNA Strassen III  2-2
n2

11. Spilldag - Freideg 24.03.2017 20h00 FC Jeunesse Biwer - E. Mensdorf/Wuermer II 4-0
n2

12. Spilldag - Samschdeg 01.04.2017 18h00 E. Mensdorf/Wuermer II - Vinesca Ehnen II  3-0F
n2

13. Spilldag - Freideg 07.04.2017 20h00 US Moutfort II - E. Mensdorf/Wuermer II 6-3
n2

14. Spilldag - Samschdeg 22.04.2017 18h30 E. Mensdorf/Wuermer II - US Sandweiler II 0-3
n2

15. Spilldag - Freideg 29.04.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - Walferdange II  3-0F
n2

16. Spilldag - Freideg 05.05.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II spielfrei
n2

17. Spilldag - Freideg 12.05.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - CS Grevenmacher II 3-5
n2

18. Spilldag - Freideg 19.05.2017 20h00 FC Kopstal 33 II - E. Mensdorf/Wuermer II 0-3F
n2

Summerpaus

n

Den aktuellen Programm vun allen Équipen a Resultater fannt dir am Wochenprogramm