F.C. Syra Mensdorf Homepage

n

Next Matcher Éischt Équipe

 

Frëndschaftsmatch - Freideg 27.01.2017 20h00 Union Remich/Bous - FC SYRA 3-2
n

Frëndschaftsmatch - Dënschdeg 31.01.2017 20h00 FC SYRA - A.S. Colmarberg  7-0
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 03.02.2017 19h30 FC SYRA - FC Blo Weiss Itzig  5-1
n

Frëndschaftsmatch - Freideg 10.02.2017 19h30 FC Schengen - FC SYRA 1-7
n

Frëndschaftsmatch - Mëttwoch 15.02.2017 20h00 FC SYRA - FC Sporting Mertzig  4-2
n

Frëndschaftsmatch - Méindeg 27.02.2017 20h00 FC SYRA - Red Black Pfaffenthal  4-1
n

14. Spilldag - Sonndeg 05.03.2017 14h30 FC SYRA - Luna Obercorn  2-1
n

15. Spilldag - Sonndeg 12.03.2017 16h00 FC Red Star Merl Belair - FC SYRA 3-0
n

16. Spilldag - Sonndeg 19.03.2017 16h00 FC SYRA - SC Bettembourg 2-2
n

17. Spilldag - Sonndeg 26.03.2017 16h00 FC SYRA - Etolie Sportive Schouweiler
n

18. Spilldag - Sonndeg 02.04.2017 16h00 US Berdorf Consdorf - FC SYRA
n

19. Spilldag - Mëttwoch 05.04.2017 19h30 FC SYRA - AS Luxembourg Porto
n

20. Spilldag - Sonndeg 09.04.2017 16h00 CS Obercorn - FC SYRA
n

21. Spilldag - Sonndeg 23.04.2017 16h00 FC SYRA - FC Ehlerange
n

22. Spilldag - Sonndeg 30.04.2017 16h00 FC Red Boys Aspelt - FC SYRA
n

23. Spilldag - Mëttwoch 03.05.2017 19h30 FC Jeunesse Biwer - FC SYRA
n

24. Spilldag - Sonndeg 07.05.2017 16h00 FC Vinesca Ehnen - FC SYRA
n

25. Spilldag - Sonndeg 14.05.2017 16h00 FC SYRA - US Moutfort/Medingen
n

26. Spilldag - Sonndeg 21.05.2017 16h00 Daring Echternach - FC SYRA
n

Summerpaus

n
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Matcher Zwëet Équipe (Entente Wuermer/Mensdorf I)

 

Frëndschaftsmatch - Samschdeg 04.02.2017

16h00 E. Wuermer/Mensdorf I - E. Strassen/Mamer(U19) 1-2

 

Frëndschaftsmatch - Samschdeg 11.02.2017

16h30 US Hostert II - E. Wuermer/Mensdorf I ofgesot


Frëndschaftsmatch - Freideg 24.02.2017

20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Jeunesse Junglinster 0-3

 

12. Spilldag - Freideg 03.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Union Remich/Bous II  2-2
n

13. Spilldag - Samschdeg 11.03.2017 18h00 FC Münsbach II - E. Wuermer/Mensdorf I 2-0
n

14. Spilldag - Freideg 17.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Berdenia Berbourg II 1-2
n

15. Spilldag - Freideg 24.03.2017 20h00 Belval Belvaux II - E. Wuermer/Mensdorf I 0-1
n

16. Spilldag - Freideg 31.03.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - E. Differdange/Luna I
n

17. Spilldag - Freideg 07.04.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Blue Boys Mühlenbach II
n

18. Spilldag - Freideg 21.04.2017 20h00 US Hostert II - E. Wuermer/Mensdorf I
n

19. Spilldag - Freideg 28.04.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - FC Schifflange 95 II
n

20. Spilldag - Freideg 05.05.2017 20h00 Mertert/Wasserbillig II - E. Wuermer/Mensdorf I
n

21. Spilldag - Freideg 12.05.2017 20h00 E. Wuermer/Mensdorf I - Swift Hesperange II
n

22. Spilldag - Freideg 19.05.2017 20h00 RM Hamm Benfica II - E. Wuermer/Mensdorf I
n

Summerpaus

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Matcher Drëet Équipe (Entente Mensdorf/Wuermer II)


10. Spilldag - Mëttwoch 22.03.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - UNA Strassen III  2-2
n2

11. Spilldag - Freideg 24.03.2017 20h00 FC Jeunesse Biwer - E. Mensdorf/Wuermer II 4-0
n2

12. Spilldag - Freideg 31.03.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - FC Vinesca Ehnen II
n2

13. Spilldag - Freideg 07.04.2017 20h00 US Moutfort II - E. Mensdorf/Wuermer II
n2

14. Spilldag - Freideg 21.04.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - US Sandweiler II
n2

15. Spilldag - Freideg 29.04.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - Walferdange II
n2

16. Spilldag - Freideg 05.05.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II spielfrei
n2

17. Spilldag - Freideg 12.05.2017 20h00 E. Mensdorf/Wuermer II - CS Grevenmacher II
n2

18. Spilldag - Freideg 19.05.2017 20h00 FC Kopstal 33 II - E. Mensdorf/Wuermer II
n2

Summerpaus

n

Den aktuellen Programm vun allen Équipen a Resultater fannt dir am Wochenprogramm